معرفی شتابدهنده سکو

شتابدهنده تخصصی سکو یک شتابدهنده خصوصی و تخصصی در حوزه سلامت است که به تیمهای دارای ایده نوآورانه برای راه اندازی، ارتقاء محصول و توسعه بازار کمک میکند.
روش کار ما بر سه اصل صداقت، صراحت و صمیمیت استوار است و در تلاش هستیم که به مانند یک هم بنیانگذار در طول دوره رشد و شتابدهی در کنار آنها باشیم .
بنیانگذاران این شتابدهنده همگی از فعالان چندین ساله کسب و کار در حوزه تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی و سلامت دیجیتال هستند و این امر موجب شده تا با شناخت کافی از بازار سلامت و با استفاده از شبکه ارتباطی گسترده خود بتوانند با بهره گیری از فرایند کوچینگ حرفه ای و منتورینگ تخصصی، خدمات مناسبی را در اختیار کسب و کارهای نوپا (استارتاپ ها) قرار دهند.
بخشی از خدمات ارائه شده به استارتاپ ها عبارتند از: تامین فضای کار اشتراکی و اختصاصی و کارگاه تولیدی برای شروع فعالیت، تسهیلگری از
استفاده از خدمات آزمایشگاهی و کنترل و کیفی، برگزاری وبینارها و کارگاه های آموزشی، کمک به آنها جهت تسلط بر روی مباحث مالی، مارکتینگ و حقوقی کسب و کار، کمک به تجاری سازی محصول تولیدی، آماده سازی تیم برای جذب سرمایه، تلاش برای تامین سرمایه بذری و سرمایه گذاری نقدی در راندهای مختلف و مشارکت در تولید، توزیع، فروش و صادرات با کمک زیر ساخت های مجموعه هلدینگ سرو پایدار ایرانیان در داخل و خارج از کشور.
اگر بخواهیم از دستاوردهای 2 سال گذشته این مجموعه نام ببریم، می توان به ساخت ربات اندرو، دستگاه سیتولوژی، دستگاه سمپلر دیجیتال، دستگاه الایزا واشر، وسیله کمک حرکتی گامینو و پلتفرم Hi-Teb سامانه ارائه خدمات آزمایشگاهی در محل و برگزاری بیش از 5 رویداد ملی کارآفرینی و همکاری با اکثر مراکز علمی و صنفی از جمله دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، سازمان نظام پزشکی کشور، سازمان نظم پرستاری کشور و سازمان نظام پزشکی قانونی و صد ها ساعت کارگاه و وینارهای آموزشی و جلسات کوچینک و منتورینگ اشاره نماییم.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق وب سایت www.sakooaccelerator.com و صفحه اینیستاگرام sakooAcc@ با ما در ارتباط باشید.

دستگاه الایزا واشر

پلتفرم Hi-Teb سامانه

دستگاه سیتولوژی

وسیله کمک حرکتی گامینو

رباط اندرو

دستگاه سمپلر دیجیتال