شرکت سما تشخیص آریا

شرکت سما تشخیص آریا-زیر مجموعه-هلدینگ سدار
شرکت تجهیزات آزمایشگاهی، بازرگانی و مدیریت

سما تشخیص آریا

شرکت سما تشخیص آریا در سال 1395 با هدف افزایش کیفیت و تشخیص دقیق تر در بخشهای درمان و سلامت مراکز بهداشتی و درمانی کشورمان و پژوهش تاسیس گردید. شرکت سما تشخیص آریا با محوریت ارائه محصولات در حوزه ی آزمایشگاهیِ پاتولوژی و با تمرکز بر روی تست ها و آزمایشات تشخیصی و تکمیلی در این زمینه ، از سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرد. در اولین گام شرکت سما تشخیص آریا با ارائه محصولات ایمونوهسیتوشیمی کمپانی Master Dignositca و به عنوان نمایندگی انحصاری این کمپانی در زمینه ی واردات، فروش و ارائه خدمات آن در بازار ایران ،گروه جدیدی از آنتی بادی های IHC را با کیفیت عالی، قیمت مناسب و پنل وسیع با حجم های متنوع به مشتریان خود ارائه نمود و توانست رضایت طیف وسیعی از آزمایشگاه های سراسر کشور را جلب نماید.

تیک-شرکت-سدار

واردات کالاهای با کیفیت به ایران

تیک-شرکت-سدار

استفاده از دانش و تکنولوژی های روز دنیا​

تیک-شرکت-سدار

استفاده از نیروی های متخصص و پر تلاش

نمایندگی های شرکت سما تشخیص آریا

اهداف شرکت

سما تشخیص آریا

این شرکت با هدف تکمیل تستهای تخصصی و تکمیلی پاتولوژی و برآورده کردن نیازهای موجود در مراکز آزمایشگاهی کیت های تشخیصی CISH، آنتی بادی های FITC، پروب های FISH و کیت های Lymphoma شرکت Master Dignositca را به محصولات خود اضافه نمود.
در مرحله ی بعد شرکت سما تشخیص آریا، تصمیم به اضافه نمودن آنتی بادی های فلوسایتومتری به سبد محصولات مشتریان خود نمود و نمایندگی انحصاری Cytognos را اخذ کرد که یکی از شرکتهای پیشرو در این زمینه در دنیاست و با همکاری کنسرسیوم EuroFlow اقدام به تولید کیت ها و آنتی بادی های جدید تشخیصی و تحقیقاتی می نماید.

تیک-شرکت-سدار

هدف شرکت سما تشخیص آریا

ایجاد یک مجموعه ی پویا و پاسخگو برای افزایش راندمان ، کیفیت و تشخیص دقیق تر در بخشهای درمان و سلامت مراکز بهداشتی و درمانی کشورمان

تیک-شرکت-سدار

خط سیر شرکت سما تشخیص آریا

با همکاری و مشورت پزشکان و پژوهشگران و متخصصان، راهی نو برای ورود کالاهای با کیفیت به ایران را فراهم نموده و با استمرار این همکاری ها دغدغه های مراکز درمانی و پژوهشی را کمتر نماییم

عکس کارکنان سما تشخیص آریا -زیر مجموعه هلدینگ سدار

محصولات شرکت سما تشخیص آریا

لینکدین سما تشخیص آریا​

samatashkhisaria@

وبسایت سما تشخیص آریا​

www.samatashkhis.com

واتساپ سما تشخیص آریا​

09372585125

اینستاگرام سما تشخیص آریا​

samatashkhis@

شماره تماس سما تشخیص آریا​

09372585125

شماره تماس سما تشخیص آریا​

021-883321516

راه های ارتباطی با شرکت

سما تشخیص آریا

  • برای ارتباط با شرکت سما تشخیص آریا می توانید از طریق راه های ارتباطی جهت همکاری، خرید محصولات و .. با ما در تماس باشید.
تماس با هلدینگ سدار-سرو پایدار ایرانیان

تهران , بزرگراه جلال آل احمد, بین کارگر شمالی و بزرگراه چمران – خیابان پروانه (حبیب الله زنجانی) , پلاک 7

خانه
وبلاگ
حساب کاربری من