درباره ما

تاریخچه

گروه بازرگانی سرو پایدار در سال 1386 اولین شرکت خود را با زمینه شغلی بازرگانی خارجی و واردات تجهیزات و دستگاه های آزمایشگاهی (بصورت اختصاصی ) و دیگر کالاهای مجاز بازرگانی بصورت عمومی با نام "طب ابزار آسیا" (TABASMED)تاسیس نمود و پس از آن با بهره گیری از شیوه های نوین مدیریتی و استفاده از منابع انسانی مجرب توانست با گرفتن نمایندگی های متعدد در اقصی نقاط جهان، شرکت های بعدی خود را تاسیس نماید و در نهایت در سال 1395 شرکت هولدینگ با عنوان "سروپایدار ایرانیان" (سدار/ cedar) در راس مجموعه فعالیت خود را آغاز نمود.

هلدینگ سرو پایدار ایرانیان در حال حاضر دارای 11 شرکت زیر مجموعه و حدود 100 نفر پرسنل می باشد که در تمــــامی شرکت ها مشغول به کار می باشند.
اهداف اصلی این شرکت در بازار داخلی، تهیه و توزیع کلیه کالاها، تجهیزات، دستگاه ها ،مواد مصرفی آزمایشگاهی، تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، ارتوپدی و تصویربرداری می باشد.در بخش بازرگانی خارجی، واردات تمامی كالاهای مجاز بازرگانی خصوصا تجهیزات، دستگاه ها و مواد مصرفی آزمایشگاهی و پزشکی می باشد.

چشم انداز 22- سرو پایدار ایرانینیان

چشم انداز

ما در سرو پایدار برآنیم تا با نوآوری در ارائه خدمات، استانداردهای حرفه ای در صنعت را توسعه دهیم و بدین ترتیب به انتخاب نخست مشتریان در بازار داخلی و منطقه ای بدل شویم. به عنوان یک سازمان پویا تلاش می کنیم تا با محوریت توجه به نیازهای مشتریان و انطباق با تغییرات محیط کسب و کار، به گونه ای عمل نماییم، که سایر شرکت ها عملکرد خود را در مقایسه با ما مورد سنجش قرار دهند.

ما در رویای خود دیدگاهی بلند مدت داریم، پایبند به اصول اخلاق حرفه ای و ارزش های مجموعۀ خود هستیم و بر این اساس می کوشیم تا هرگز کیفیت و تمایز در ارائه خدمات را فدای سودآوری مقطعی نکنیم.
تلاش جهت گسترش حضور در بازار از طریق ارتقاء کیفیت محصولات و ارائه خدمات بعد از فروش به مشتریان و جلب رضایت آنان از اهداف اصلی این شرکت میباشد. به عنوان یک نهاد تخصصی فعال در حوزه خدمات تجاری تلاش می کنیم، تا نیازهای مشتریان در بازار داخلی و منطقه ای را در کمترین زمان ممکن و با کیفیتی متمایز فراهم نماییم.
ما به گونه ای عمل می کنیم که در سایه پاسخگویی و مسئولیت پذیری، صداقت، امانت داری، توجه به نیاز تمامی مشتریان و پایبندی به ارائه خدمات وعده داده شده، اعتماد مشتریان را جلب نموده و خود را جزئی جدایی ناپذیر از کسب و کار آنها نمائیم. دارایی ما، نیروهای متخصص، سرمایه و شهرت ماست.
ما با تکیه بر خلاقیت و دانش کارکنان خود، یکپارچگی و کار تیمی به مزیت رقابتی پایدار دست خواهیم یافت، و از فرصت های پیش رو بهره گرفته و رویای تأسیس هلدینگ تجاری درکلاس جهانی را در ذهن می پرورانیم.
ما به کارکنان خود افتخار می کنیم و با تکیه بر دانش و تجربۀ آنها دامنه فعالیت خود را تا آنجا می گسترانیم که بتوانیم از فرصت ها به شیوه ای معقول استفاده کرده و به بازدهی مناسب و شایسته ای دست یابیم. ما خود را همواره متعهد می دانیم تا با برقراری روابط بلند مدت با افراد و گروه ها از مزیت های ناشی از هم افزایی در جهت نوآوری ها بهره جوئیم. بدین ترتیب است. که می توانیم از عهده مسئولیت و تعهد خود برآییم .

می کوشیم تا محیطی انگیزه بخش برمجموعه حاکم باشد و افراد تشویق شوند، به عملکردها ارج نهاده شود، پاداش مناسبی به کارکنان داده شود و به همه افراد در تمام سطوح سازمان احترام و ارزش گذارده شود.

چارت سازمانی

لطفا جهت دریافت آخرین نسخه با منابع انسانی تماس حاصل فرمایید

چارت سازمانی هلدینگ سدار-سرو پایدار ایرانیان

هیئت مدیره

لطفا جهت دریافت آخرین نسخه با منابع انسانی تماس حاصل فرمایید

دکتر-سید-احمد-مقدسی-رئیس-هیئت-مدیره-هلدینگ-سدار-سرو-پایدار-

سید احمد مقدسی

رئیس هیئت مدیره

شرکت کروم ابزار پارسه با شناسه ملی 14004428649  با نمایندگی سید احمد مقدسی

دکتر-سعید-درجزینی-هیئت-مدیره-هلدینگ-سدار-سرو-پایدار

سعید درجزینی

عضو هیئت مدیره

شرکت سما تشخیص آریا با شناسه ملی 14006098363  با نمایندگی  سعید درجزینی

دکتر محمد مهدی مرادیان-هلدینگ سدار-مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

محمد مهدی مرادیان

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

شرکت طب ابزار آسیا با شناسه ملی 10103428456 با نمایندگی محمد مهدی مرادیان

خانم حوری صفا بخش - هلدینگ سدار- سرو پایدار ایرانیان هیت مدیره

حوری صفابخش

عضو هیئت مدیره

شرکت سما تشخیص آریا با شناسه ملی 14006098363  با نمایندگی  سعید درجزینی

دکتر-علی-ظفر-قندی-مطلق--هیئت-مدیره-هلدینگ-سدار

علی ظفرقندی مطلق

نائب رئیس هیئت مدیره

شرکت درمان نگار آیندگان با شناسه ملی 14003898436 با نمایندگی علی ظفرقندی مطلق

-سرو پایدار -دکتر-علی-بیات-هیئت-مدیره-هلدینگ-سدار

علی بیات

عضو هیئت مدیره

شرکت فرمند دانش ابزار با شناسه ملی 14006297194  با نمایندگی  آقای علی بیات

اهداف

تحقق اهداف چشم انداز تدوین شده ســـازمانی شرکت سرو پایدار ایرانیان، بدون برنـــامه‌ریزی غیر ممکن است، از همین روی و برای نیل به چنین مهمی، تمامی مدیران و کارکنان مجموعه رعایت اصـــــول خط مشی کلی شرکت را بر خود فرض دانسته و اجرای آن را امری بدیهی و لازم قلمداد می نمایند :
ما با توکل به خداوند متعال، تمام ” توان، تلاش و تدبیر ” خویش را در راستای جلب رضایت خالق و مخلوق بکار می بندیم.
ما ” گفتار نیک، پندار نیک و کردار نیک” را اصلی اصیل در حفظ کرامت انسانی می دانیم و مشتری مداری را اولویت ارتباط هایمان قرار داده ایم.
ما ” ارزش‌آفرینی مستمر برای مشتریان” ، سهامداران و همکاران سرو پایدار را مطلوب خویش فرض نموده ایم.
ما ” استفاده از دانش و فناوریهای نوین” را به منظور ارائه روزآمدترین و کارآمدترین محصولاتمان را امری بدیهی و لازم برای سرو پایدار می دانیم.
ما ” خود را متعهد به داشتن بالاترین استانداردهای کیفی” در ارائه محصول و خدمات سان به مشتریان دانسته و کنترل مداوم فعالیت ها و فرآیندها ی موثر بر کیفیت را سرلوحه امور قرار داده ایم.
ما ” محصول ها و خدماتمان را بر اساس نیازهای مشتریان تهیه، تولید و با نظرات آن ها ارتقاء می بخشیم “.
ما ” شناسائی مستمر و توجه ویژه به نیازهای آشکار و پنهان مشتریان“، با هدف ارتقای مستمر رضایتمندی ایشان را وظیفه سان می پنداریم.
ما ” منابع انسانی را با رویکرد ارتقاء سطح دانش و مهارت ایشان یک باور اخلاقی، اجتماعی و شغلی دانسته” و اجرای آموزش های اثر بخش را مهم ترین سرمایه و عامل اساسی رشد و تعالی سازمانی سان می دانیم.
ما “تداوم موفقیت سرو پایدار را، در توسعه پایدار و حفظ محیط زیست دانسته” و مراقبت از آن را امری ارزشمند تلقی می کنیم.
ما ” نظرها، پیشنهادها و انتقادها را یکی از فرصت‌های استراتژیک برای بالندگی سرو پایدار و بهسازی فرآیندهای درون سازمانی قلمداد می کنیم“.

خانه
وبلاگ
حساب کاربری من