هدف ما این است که با همکاری و مشورت پزشکان و پژوهشگران و متخصصان، راهی جدید برای ورود کالاهای با کیفیت به ایران را فراهم نموده و با استمرار این همکاری ها دغدغه های مراکز درمانی و پژوهشی را کمتر نماییم.

لیست نمایندگی های سما تشخیص آریا

  • MASTER DIAGNOSTIC
  • BIOLEGEND
  • CYTOGNOS
هدف :
  • تشخیص ایجاد یک فضای پویا و پاسخگو برای افزایش راندمان
  • کیفیت و تشخیص دقیق تر در بخش های درمان و سلامت مراکز بهداشتی و درمانی کشورمان
  • سهولت و فراهم کردن ابزارهای لازم در امر پژوهش

سما تشخیص آریا

شرکت سما تشخیص آریا بر پایه ی اصل تمرکز و تخصص، با محوریت بخش پاتولوژی و تست ها و آزمایشات تشخیصی و تکمیلی، در سال ۹۵ شروع به کار نمود.

هدف مجموعه ی سما تشخیص ایجاد یک مجموعه ی پویا و پاسخگو برای افزایش راندمان و کیفیت و تشخیص دقیقتر در بخشهای درمان و سلامت مراکز بهداشتی و درمانی کشورمان و سهولت و فراهم کردن ابزارهای لازم در امر پژوهش می باشد.

در نگرش ما اهداف فوق زمانی میسر می شود که مجموعه ی سما تشخیص یک شرکت پویا، قوی، آگاه و سودآور باشد تا بتواند استانداردهای خدمات دهی به مشتریان خود را هر روز بالاتر برده و رضایت طرفین به بهترین نحو جلب شود.

در اولین گام شرکت سما تشخیص با ارائه محصولات ایمونوهسیتوشیمی کمپانی Master Dignositca گروه جدیدی از آنتی بادی IHC را با کیفیت عالی، قیمت مناسب و پنل وسیع و حجم های متنوع به بازار ارائه نمود و توانست رضایت طیف وسیعی از آزمایشگاه های بزرگ و کوچک را جلب نماید. شرکت سما تشخیص نمایندگی انحصاری این کمپانی را برای واردات، فروش و خدمات در بازار ایران دارا می باشد .
با پیشنهاد همکاران و آزمایشگاهها به دلیل نبود لام های کنترلی برای فرآیند IHC، نمایندگی شرکت Histocyte که در زمینه لامهای کنترل ایمونوهیستوشیمی فعالیت می کند اخذ شد.

با هدف تکمیل تستهای تخصصی و تکمیلی پاتولوژی و نیاز و کمبودهای موجود بازار ابتدا کیت های تشخیصی CISH شرکت Master Dignositca، و سپس پروبهای FISH شرکت آمریکایی Cytotest را به محصولات خود اضافه نمود.
در مرحله ی بعد شرکت سما تشخیص تصمیم به اضافه نمودن آنتی بادی های فلوسایتومتری به سبد محصولات خود نمود و نماینده انحصاری Cytognos را اخذ نمود که یکی از شرکتهای پیشرو در این زمینه در دنیاست و با همکاری کنسرسیوم EuroFlow اقدام به تولید کیت ها و آنتی بادی های جدید تشخیصی و تحقیقاتی می نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت شرکت سما تشخیص آریا مراجعه نمایید.

کاتالوگ محصولات سما تشخیص آریا